Nábytek, který se hodí kamkoliv

Zvětšit si obytnou plochu jde i jinak než vyházením všech věcí do kontejneru. Někdy stačí prostě vyměnit nábytek, který vám doma překáží za mnohem lepší.

Nábytek, který se hodí kamkoliv

Bydlení na malém prostoru nemusí být za všech okolností za trest. Jsou lidé, kteří dávají před rozlehlými prostory přednost raději útulnosti a na nějakém tom metru čtverečním jim většinou nezáleží. Chcete-li však založit rodinu a bydlíte v malém bytě, dříve nebo později budete muset obytnou plochu nějakým způsobem rozšířit. Když pomineme koupi nového většího bytu, což je pro většinu lidí dnes chimérou, pak už moc možností nebývá. Někdy pomůže pořádný hloubkový úklid a vyhození všeho co nepotřebujete, případně přeorganizovat rozestavení jednotlivých kousků nábytku a některé při té příležitosti třeba i vyřadit.

Ložnice se skříní

Ani to však nemusí být natolik účinné, aby byl efekt alespoň dostačující. Jednou z možností je rovněž vyhodit některé typy nábytku, primárně ty s úložným prostorem, a nahradit je za nábytek jiný. Vestavěné skříně na míru Sten-skrine.cz jsou k tomuto účelu více než vhodné. Nemusí stát mnoho a mají velmi dobrý efekt co se týče úspory místa.

Měření jsou nezbytná

Vzhledem k tomu, že jde o nábytek na míru, který se navíc ukládá do stěn, vždy bude muset před výrobou proběhnout měření u vás doma. Je totiž důležité zkontrolovat pokoje, kde by měl být nábytek umístěn. Stěžejní jsou hlavně stěny, které by měly být dostatečně tlusté. Také se nesmí jednat o stěny nosné. Takové se z pochopitelných důvodů použít nedají. Jinak je vcelku jedno, jestli se vaše zdi drolí, případně mají podivný atypický tvar. Takřka všechny stěny jsou použitelné, takže se nemusíte obávat, že zrovna u vás doma máte něco extra.

Uložené oblečení

Navrhněte si vlastní nábytek

V posledních několika letech přišli mnozí výrobci s možností nechat své zákazníky navrhnout si alespoň z části svůj nábytek sami. To platí samozřejmě i o vestavěných skříních na míru. Můžete si tak několika kliknutími ve speciální aplikaci navrhnout nábytek tak, jak to bude vyhovovat vám. Rozvržení poliček i způsob otevírání dveří bude vždy na vás. Navíc díky programu uvidíte, jak bude alespoň zhruba vypadat finální produkt.

Produkty / by

Post Author: